دانلود کتاب رستاخیز مردگان – کتاب رستاخیز مردگان یا همان کتاب نکرونومیکون به‌باور خیلی‌از افراد، خطرناک ترین کتاب جهان شناخته می‌شه. نویسنده‌ی این کتاب با رسم شکل از موجودات بیگانه‌ای صحبت می‌کنه که سرنوشت جهان و تمام آدم‌ها رو به‌دست دارن. در این کتاب عبدالحضرت که نویسنده‌ کتاب رستاخیز مردگان هست، یک‌سری متون رمزگذاری‌شده رو فهرست می‌کنه که پل ارتباطی بین انسان و این موجودات بیگانه رو برقرار می‌‌کنن.

در کتاب رستاخیز مردگان از گونه‌هایی غیربشری به‌نام Oldone صحبت می‌شه که قبلا روی کره‌ی زمین ساکن بودن و توسط اون‌ها علم و دانش بسیاری راجع‌به این سیاره و سایر سیاره‌ها به دانسته‌های بشر اضافه شده. نویسنده‌ کتاب رستاخیز مردگان، یعنی عبدالحضرت بوده که تونسته با این موجودات ماوراطبیعه ارتباط برقرار کنه. تصاویری که این نویسنده از این موجودات رسم کرده، حقیقتا وحشتناک و خارج‌از تصوره. عبدالحضرت بارها در pdf کتاب رستاخیز مردگان از این هشدار داده که این موجودات به‌زودی به کره‌ی زمین، یعنی جایی که قبلا به اون‌ها تعلق داشته، برمی‌گردن و از تمام قدرت بی‌رحمانه و وحشتناک‌شون برای حذف گونه‌ی بشر از روی زمین استفاده می‌کنن.

خبر خوب اینکه مجله‌ی بوکارو به نسخه‌ی اصلی این کتاب دست پیدا کرده و شما می‌تونین از همین صفحه اقدام به دانلود کتاب رستاخیز مردگان فارسی بدون سانسور کنین.

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان | دانلود کتاب نکرونومیکون

اگه با کتاب رستاخیز مردگان آشنایی کامل نداری، پیشنهاد می‌شه که قبل‌از دانلود کتاب رستاخیز مردگان، مطلب معرفی کتاب رستاخیز مردگان رو توی مجله‌ی بوکارو بخونی. تو این مطلب راجع‌به سرنوشت عبدالحضرت که نویسنده این کتاب بوده صحبت کردیم و از این گفتیم که چرا خیلی‌از افراد این کتاب رو به‌عنوان مرموزترین کتاب جهان و خطرناک ترین کتاب دنیا می‌شناسن.

مطلب قبلیمعرفی کتاب چرنوبیل؛ بهای دروغ چیست؟
مطلب بعدیقانون جذب چیست و آیا واقعیت داره؟
کیان دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی نرم‌افزار هست. به بررسی تکنولوژی‌های جدید شدیداً علاقه داره و خودش میگه بعضی مواقع خوابِ بررسی‌کردن گجت‌هایِ جدیدِ فناوری رو هم دیده. با‌این‌حال کیان خودش رو یه آدم خشک کامپیوتری نمی‌دونه؛ بلکه بالعکس شدیدا به‌دنیای ادبیات و کتاب علاقه داره؛ خودش می‌گه کتاب‌خون‌‌کردنِ مردم ایران رؤیای هرروز و شبش هست.

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید