درباره بوکارو

در یک غروب دلچسب بهاری و در میانه‌ی اردیبهشت‌ماه، سپهرِ ذهن‌مان با طلوع جدیدی روشن شد. ما که همواره دغدغه‌ی کتاب را در زندگی با خود به یدک می‌کشیدیم و دوری جامعه از این دنیای دوست‌داشتنی، سخت خاطرمان را آزرده می‌کرد، به‌لطف یک جرقه‌ی ذهنی به‌ناگاه خود را در موضعی یافتیم که در تغییر این وضعیت آشفته توانمند است. طولی نکشید که دست‌به‌کار شدیم تا تغییری که جامعه تشنه‌ی آن است، به عرصه‌ی ظهور بیاوریم. از دلِ ایده‌ی بوکارو پروژه‌ای جداگانه تحت‌عنوان «مجله بوکارو» بیرون آمده تا محفلی برای گردهم‌آیی عاشقان دنیای کتاب باشد. ما در مجله‌ی بوکارو سعی داریم تا به تناسب سرویس بوکارو، محتوای کتابی مفیدی را در اختیار خوانندگان قرار دهیم تا تجربه‌ی مطالعه بهتری برای افراد به ارمغان بیاید.

سرویس بوکارو چیه؟

بوکارو جایی است که شما می‌توانید با پرداخت مبلغ ناچیزی به‌عنوان اشتراک ماهانه، دسترسی نامحدود به تعداد عظیمی از کتاب‌ها پیدا کنید؛ کتاب‌هایی در هر ژانر و دسته‌بندی‌! ما در مجموعه‌ی بوکارو به‌دنبال این هستیم تا از طریق این سرویس، هزینه‌ی مطالعه را کاهش داده، درآمد ناشرین و نویسندگان را افزایش داده و رویکرد جدیدی را پایه‌گذاری کنیم!

اعضای مجله بوکارو

کیان زرعکانی

سردبیر

کیان دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی نرم‌افزار هست. به بررسی تکنولوژی‌های جدید شدیداً علاقه داره و خودش میگه بعضی مواقع خوابِ بررسی‌کردن گجت‌هایِ جدیدِ فناوری رو هم دیده. با‌این‌حال کیان خودش رو یه آدم خشک کامپیوتری نمی‌دونه؛ بلکه بالعکس شدیدا به‌دنیای ادبیات و کتاب علاقه داره؛ خودش می‌گه کتاب‌خون‌‌کردنِ مردم ایران رؤیای هرروز و شبش هست.

مریم اسدی

عضو تحریریه

مریم عاشق اینه که کتاب هدیه بگیره و البته که کتاب هدیه بده. کتاب‌ها وقتی چندبار خونده میشن، احساسات لا‌به‌لاشون خونه میکنه و چه بهتر که این احساسات متعلق به چندین‌نفر باشه. مریم به نوشتن علاقه‌ی زیادی و داره و خودش میگه که هر موقع زمان آزاد پیدا میکنه، شروع‌به نوشتنِ دل‌نوشته‌هاش میکنه.

هدیه کریمی

عضو تحریریه

هدیه نرم‌افزار می‌خونه ولی علاقه شدیدی به هنر داره‌‌، از نظر اون مهم‌ترین نیرویی که تو دنیا جریان داره عشق و محبته و عمیقا آرزوی روزی رو داره که آدما برای پیدا‌کردن بهشت وارد وهم و خیال نشن و روی همین زمین پیداش کنن... برای داشتن همچین رویایی اعتقادات دستخوش تغییر میشن و برای این تغییر، کتاب‌های مناسب، بهترین شروعن! در آخر اگه بخوام اونو تو یه کلمه توصیف کنم، آهنگ imagine اثر جان لنون رو پلی می‌کنم!

فاطمه ترابی

عضو تحریریه - توسعه‌دهنده سایت

فاطمه دانشجوی نرم‌افزاره و از اون آدماس که یه‌جا بند نمیشه و دوست‌داره همه‌چیز رو امتحان کنه؛ یه‌روز تو قسمت بك‌اند تیم فعالیت می‌کنه و یه‌روز میره فرانت سایت؛ گه‌گاهی به بچهای محتوا ملحق میشه و بعضی وقتام باید تو بخش سوشال‌مدیا پیداش کنیم! خودش میگه: مگه نه‌اینکه فراهم‌آوردنِ امکانِ تجربه‌ی زندگی‌های مختلف و اتفاقای جورواجور، از عجایب مثبت‌گونه‌ی کتابه؟ پس چرا من این آپشنو به زندگیم اضافه نکنم؟ عاخه می‌دونی چیه، ماها چه کنجکاو و ماجراجو و اهل ریسك باشیم چه نباشیم، فقط یک‌بار فرصت زندگی‌کردن داریم